Основна маса проектів – верстка з нуля + налаштування адмінки + створення теми на основі верстки. Також можливі проекти, коли необхідно модифікувати готовий шаблон чи плагін за дизайном чи функціями, або створювати свої плагіни чи інші модулі. Верстка з макетів, правки в шаблони+бек.

Умови роботи будемо обговорювати індивідуально. Ми відправимо вам лист з посиланням для підтвердження. Наш продукт — Eddy Platform — це освітня платформа, яка активно росте і динамічно розвивається. Тому ми відкриваємо вакансію Middle full stack WordPress Developer. Досвід роботи з HTML, CSS, MySQL, JavaScript, jQuery, кросбраузерний адаптивний дизайн. Оптимізувати роботу сайтів (швидкість завантаження, SEO, зручність для мобільних).

Test Engineer Irc

Попередньо вноситься застава, сума якої вираховується з Вашого першого рахунку після того, як Ви найняли Ваших WordPress розробників. Якщо Ви вирішуєте не продовжувати, сума Вашої застави відшкодовується у повному обсязі. Ми не прив’язуємося до офісів, міст та графіків, робимо цікаві й соціально https://wizardsdev.com/ корисні проекти, долучаючись до тих, хто робить зміни. Ми цінуємо особисту свободу кожного, відповідальність та взаємопідтримку. Ми – розподілена команда, яка розробляє веб-проекти для провідних некомерційних організацій України і не тільки. Team Extension розташовується в Бухаресті (Румунія).

Middle WordPress Розробник

Це одна з найбільших переваг для Вас і наших WordPress розробників. Саме через це ми зазвичай дозволяємо нашим клієнтам безпосередньо керувати їхніми WordPress розробниками. Ви знаєте сферу застосування Вашого WordPress рішення чи продукту краще ніж будь-хто.

Вакансій За Запитом «full Stack Php»

І насамкінець, якщо є необхідність у ліцензіях, будь ласка, переконайтесь, що для розробника придбані усі ліцензії на відповідне програмне забезпечення. Команда розподілена – працюємо віддалено. Деяким компаніям може бути вкрай непросто знайти й утримати відданого WordPress програміста. Наша процедура прийому на роботу строга, щоб належним чином відібрати наших WordPress розробників в Україна. На додачу до вирішення теоретичних завдань, таланти мусять виявити практичний і реальний досвід розробки WordPress.

Ця схема найкраще працює на період від 3 до 6 місяців. Так, ми можемо/будемо використовувати VPN, і, звичайно, Ви можете використовувати будь-які інструменти з поточного арсеналу Вашої компанії, а також можете передати їх нам. Якщо є необхідність у проведенні навчання, будь ласка, враховуйте це під час нашого ввідного інструктажу для Ваших WordPress розробників.

Найняти Відданого WordPress Розробникав Україна

Ми також запросимо Вас під єднатися до нашого каналу Slack. Ми переважно працюємо з ACH та банківськими переказами. Основна корзина валют — євро, швейцарські франки, долари США та фунти стерлінгів. Якщо сума оплати є невеликою, ми приймаємо усі основні кредитні карти.

  • Ми також запросимо Вас під єднатися до нашого каналу Slack.
  • Це потужна та, певне, одна з найпопулярніших CMS.
  • У нас також є наявні ресурси для забезпечення клієнтської підтримки Вашої WordPress програми.

Починаємо з разового проекту, далі бажана постійна співпраця. Адміністрування та подальша робота з сайтами (розширення функціонала, усунення помилок, покращення usability тощо). Наша команда працює безпосередньо на Вас, і після повної оплати усі об’єкти інтелектуальної власності, права, продукти та коди, розроблені TE, є Вашою власністю. Починаємо з оплачуваної попроектної роботи (1-2 проекти), далі можемо перейти на fulltime.

WordPress Розробник

У нас також є наявні ресурси для забезпечення клієнтської підтримки Вашої WordPress програми. Залучайте найкращих WordPress розробників, інженерів, програмістів, кодувальників, архітекторів і консультантів в Україна. Компанії зі списку Fortune 500 та стартапи обирають розробників Team Extension для реалізації важливих для їхньої місії проектів із розробки програмного забезпечення. TE відома своїми суворими вимогами до безпеки. У Team Extension LLC ми переконані, що успішність нашої справи значно залежить від того, наскільки щасливі наші співробітники, що б ми не розробляли, винаходили або продавали. Ми повністю довіряємо нашим технічним талантам і їхньому росту в нашій організації щонайменше тому, що ми не можемо йти вперед і рости без наших команд.

Готові Вивести Ваш Бізнес На Нові Висоти?

У SEO команду шукаємо Full stack PHP developer для розробки WEB продуктів SEO напряму. Робимо SEO технологічно, з використанням усіх сучасних інструментів та власних розробок для автоматизації процесів. Наша команда вітає нові ідеї та ініціативи і всебічно підтримує їх реалізацію. GroupBWT — аутсорсингова IT компанія, яка знаходиться в Запоріжжі, в новому бізнес центрі L20.

Продуктова IT компанія Brightech готова розширити свою команду новим WordPress Developer рівня Middle. Шлях Che IT Group почався з 2014 року, з невеликої, але Як створити веб-сайт на WordPress новачкові дуже амбітної та талановитої команди. Оцінка проекта та завдань проводиться разом з Teamlead та Project Manager. З тестингом допомагатимуть QA спеціалісти.

Створювати функціональні сайти за технічним завданням та готовим дизайном з мінімальною кількістю сторонніх плагінів. Я згоден(-на) з умовами використання сайту і політикою конфіденційності. Для того, щоб зробити ваш профіль повноцінним, вкажіть вашу пошту. LinkedInGitHubFacebookУвійти за поштою або через твіттер.